• Úvodná stránka |
  • mall |
  • Vyrobené V Číne DCC-66 Batéria, Nabíjačka, Kábel pre Sumitomo Fusion Splicer TYP-39/66 Napájací Kábel Kábel

Vyrobené V Číne DCC-66 Batéria, Nabíjačka, Kábel pre Sumitomo Fusion Splicer TYP-39/66 Napájací Kábel Kábel

  • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: 45 telefón, konektor sumitomo, sumitomo, 12v batérie, nabíjačku do auta, nabíjačka batérií sumitomo, vlákno splicer, mäsiar strojov, ai 9, vlákno fusion, a11 prípade.

€13.06

Popis produktu Vyrobené V Číne DCC-66 Batéria, Nabíjačka, Kábel pre Sumitomo Fusion Splicer TYP-39/66 Napájací Kábel Kábel

on DCC-66 Nabitia Batérie Kábel pripája napájací adaptér PS-66

ktorý sa dodáva s Typom-39 a Typ-66 Fusion Splicers na splicer batérie.

(Spája PS-66 BU-66S alebo BU-66L)

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať spory, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám najviac uspokojivú odpoveď! Šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne

Certifikácia

Kupujúci Spätnú Väzbu

Balenie A Doprava

1. Platby : T/T, Western Union, Moneygram,Paypal, sos online platby alebo iné spôsoby.

2. Balenie: Všetky výrobky budú balené v kartóne , tak produktu môžete získať účinnú ochranu, aby sa zabránilo poškodeniu.

3.Doprava: často lode tým, EMS, DHL,UPS, FedEx alebo TNT alebo iné špeciálne spôsobom. O r loďou ako na zákazníkov presné množstvo a požiadavky.

EMS zvyčajne trvá asi 6-13 dní, viac alebo menej. Ak na diaľkové regiónu, bude to trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho colné dôvodu, to bude trochu dlhšie.

DHL, UPS, TNT, FedEx zvyčajne trvá približne 4-6 dní, viac alebo menej. Ak na diaľkové regióne,I t bude trochu dlhšie; Ak pre kupujúceho colné dôvodu, to bude trochu dlhšie.

Zvyčajne sme loď kupujúci položky ako DAR na menšiu hodnotu, aby sa zabránilo kupujúceho dane. Avšak, dane určuje kupujúci colné nie u nás, v rôznych krajinách pre rôzne sadzby dane, takže ak všetky dane potom kupujúci by mali pochopiť to.

Vzhľadom na kupujúceho dôvodu, vrátane -odmietne podpísať balík - alebo -odmietne zaplatiť daň alebo -kupujúci krajiny post dôvod, a tak ďalej, kupujúci majú pochopiť všetky stratiť. Sme zodpovední za udržiavanie tovar opustí Čína hladko. Keď tovar opustí Čína potom kupujúci bude mať na starosti všetky zodpovednosti.

Naše Služby

7*24 Hodín Zákaznícky Servis

Náš služby zákazníkom tím je vždy pripravený pomôcť. Hovoríme anglicky, španielsky o r o v o ako mnoho iných jazykoch, ako je to možné.

Návrat

Politika

Ak výrobok dostanete nie je, ako je popísané alebo nízkej kvality, predajca sľubuje, že vám môže ho vrátiť pred dokončení objednávky (po kliknutí na tlačidlo "Potvrdenie Objednávky Prijaté" alebo prekročiť potvrdenie lehote) a dostávať plnú náhradu. Návrat expedičný poplatok sa bude platiť vám. Alebo, môžete si vybrať, aby výrobok a súhlasíte s tým, že vráti sumu priamo u predávajúceho. Predávajúci

Služby

On-time Dodávky

Ak nechcete dostávať váš nákup do 7 dní, môžete požiadať o vrátenie peňazí pred dokončení objednávky (po kliknutí na tlačidlo "Potvrdenie Objednávky Prijaté" alebo prekročiť potvrdenie lehote).

Kupujúci Ochrana

Plnú Náhradu

(Ak nechcete dostávať vaša objednávka) dostanete plnú náhradu, ak vaša objednávka nemá dorazí do času doručenia sľúbil predávajúcim

Úplné alebo Čiastočné Vrátenie peňazí,

(Ak položka nie je, ako je opísané) Ak váš výrobok je výrazne odlišný od predávajúceho popis produktu, môžete Odpoveď: to Vrátiť a získať plnú náhradu, alebo B: Získať čiastočné vrátenie a udržať položku. Informácie O Firme

Zhengzhou VIJEI Vlákniny nástroj CO.,LTD je profesionálny optoelektronické komunikačné zariadenia dizajn a výroba špecializovaných firiem, hlavne pre výkon odoslanie komunikácie subjektov v odvetví, napájacie systémy a výskumných inštitúcií týkajúce sa komunikácie, inžinierske konštrukcie podniky, poskytujú moderné a komplexné stavebné zariadenia a testovacie nástroje. Spoločnosť je výskum, výroba a obchod s high-tech podnikov. Naše výrobky sú široko používané v mobile, China Unicom, China Telecom, Čína Netcom, Čína Railcom, rozhlas a televízia, elektrina, voda, olej, železnice, uhlie, bezpečnostné a iné priemyselné odvetvia.

Energia pochádza z firemnej stratégie rozvoja technologických inovácií, vynikajúce ľudské zdroje pre inovácie. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva 58 ľudí, priemerný vek 29 rokov, vysokoškolské vzdelanie alebo vyššie, predstavuje viac ako 85%, výskumných a vývojových zamestnancov predstavuje viac ako 1/3, senior technické tituly 20. Toto je energická a dynamická, plná podnikavý duch, knowledge-based tím, bol tvorený na základe technologických inovácií a rozvoja trhu ako hlavné organizačné štruktúry.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: VIJEI

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Optické Vlákna Fusion Splicer Elektródy čistý list Elektródy leštenie, čistenie Elektród Optické vlákna taveného elektródy čistenie kus elektródy rod dusnatého brúsne dosky elektród cleaning tool Úvod: optické vlákna fusion stroj špeciálne elektródy čistiaci list, použiteľný pre akýkoľvek typ optického vlákna fusion splicer elektródy bar, používa
€8.17