V hre Mafia s maskami darčeková sada celú rodinu do zbierky

  • (4 Recenzie)
Skladom

Štítky: zubár plagát, catan španielsky, kenshi hry mody, textílie maska, arcana, Reset Prepínača, dixit, darček st, hry rodina, cash flow hra.

€19.62 €19.42

S maskami a tridsať úlohy

V tomto boxe zhromaždené, zdá sa, všetky úlohy, ktoré boli len v rôznych verziách Mafie. A tam sú aj masky, ktoré si určite nenechajte sa pozriete hore na noc. V zvyšok budete hrať ako obvykle: v popoludňajších hodinách civilistov podozrenie, že sa navzájom Mafie, v noci, mafia je zbaviť niektoré civilistov. Použite svoj charakter, schopnosti ovplyvniť hru, a dávajte pozor: v hre sú aj takí ľudia, ktorí vôbec smrti je prospešné.

Detektív môže strieľať prehrávač alebo rozpoznať svoju úlohu. Jeden kňaz, ktorý môže strieľať prehrávač alebo rozpoznať svoju úlohu, ale na oplátku vám tiež ukáže svoju úlohu. Sudca môže naučiť úlohu a uložiť mu od smrti. Novinár-môžete vybrať dvoch hráčov a zistiť, či sú na jednej strane alebo nie. Jailer-môže naučiť úlohu, a ak je trestné, potom sa automaticky ide do väzenia. Šerif môže strieľať prehrávač. Lekár-šetrí od smrti. Bodyguard-vyberie hráča a zomrie miesto. Šialenec predstiera, že je jedným z Mafie. Krásy-vyberie hráča, a on nemôže využiť svoje schopnosti. Ventilátor-môžete vyskúšať prehrávača. Krstný otec, hráč bude vybrať, nemôžete hlasovať v popoludňajších hodinách. Zlodej-vyberie hráča, a on nemôže využiť svoje schopnosti v noci. Advokát-môže naučiť úlohu jedného hráča. Strelu-môže levitovať prehrávača. Šialenec môže strieľať prehrávač. Ripper-môžete strieľať prehrávač, ak nie je civilné. Na aferist, hráč si vybral, hlasov ako aferist. Yakuza je boj oboch mafie, a civilistov. V rubrike: 10 plastové masky. 21 karty pre master. Na karty, užitočné stopy, napríklad, kto v akom poradí sa prebudí v noci. 30 karty úloh: 5 obyčajných civilistov, 6 mier vodcov (Detektív, kňaz, sudca, novinár, jailer, Šerif), 5 osobitné pokojné (lekár, šialenec, bodyguard, krása, ventilátor), 3 singlov (Maniak, Ripper, aferist), 4 riadnym Mafia, 4 Špeciálne Mafia (krstný otec, Zlodej, právnik, strelu), 3 yakuza. Pravidlá hry so všetkými nuansami-v prípade sporných momentov.


  • Upozornenie: 3
  • Vekové Rozpätie: 5-7 Rokov
  • Certifikácia: Európa certifikované (CE)
  • Tému: Povolania
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Yshafye 90
2021-01-19
5/5
Fast quality
Sam Son Jet
2020-10-26
5/5
Super
Adamsen
2020-11-12
5/5
Excellent. Delivery is very fast.
Nurhon 59
2020-10-03
4/5
The cards are a little worn, and so everything is normal.

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

FIN DE SIECLE SIECLE KIPPER veštenie 39 Karty Paluby Oracle Karty Paluby Ciro Marchetti Ezoterickej Hry Nové Ciro Marchetti Ciro Marchetti sa nachádza tradičný nemecký veštenie palubou na prelome 19. storočí vo Viktoriánskom Anglicku. V tejto rozšírila pozlátené palube s ďalšími tromi kartami, bohaté obrazy rozprávajú príbehy pracovníkov, ako aj bohatý počas Priemyselnej Revolúcie.
€7.76 €3.88
D&D Spellbook Držiteľa Karty Faux Kožené Pravopisu & Monster Karty Spojiva s 54 Vlastné Hráč Kariet Ideálny pre Koliesko Odlievanie právo pravopisu a v správnom čase môže zachrániť celý strany Dobrodruhov od istej smrti...Ale niekedy beleaguered Sprievodcu, alebo Kňaz môže mať pevný čas triedenie cez všetky jeho možnosti. Tu je ultimate Spell-kolieska Držiteľ Karty sú navrhnuté
€15.52
Dixit 5: daydreams Nie je decription pre produktu: DIXIT 5: DAYDREAMS
€21.89