• Úvodná stránka |
  • mall |
  • Blond vlasy Dievča, Prvé sväté Prijímania, Nálepky Obálky Tesnenia s prispôsobeného texty

Blond vlasy Dievča, Prvé sväté Prijímania, Nálepky Obálky Tesnenia s prispôsobeného texty

  • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: príslušenstvo svadobné vlasy, vlasy ornament svadbu, kvet vlasy, svadobné, príslušenstvo hlavu svadbu, diadem, svadobné headdress, rám svadbu, svadobné vlasové ozdoby, kvet dievča hlavový most.

€8.17

Môžete zanechať komentár k prispôsobené texty, ktoré chcete zoznam na nálepke pri vytváraní objednávky. Alebo budeme pokračovať nálepky rovnaké ako výpis obrázok.

Ak potrebujete iné veľkosti, tvary, alebo väčšie množstvo, môžete informovať pred podaním objednávky.

Naše výhody: 1. Stačí uviesť vaše logo, sme schopní navrhnúť, alebo pracovať na nálepke umelecké diela a pošleme na schválenie ešte pred pokračovaním. 2. Naša komunikácia je včasné, keď posielate správy, budeme odpovedať na raz, keď sme v práci. 3. Môžeme prijať malá objednávka, vzorky tak, aby uspokojili vám a poskytovať dlhodobé služby.

Odporúčame nižšie obľúbené farby:

Odporúčame nižšie populárne písma :


  • Materiál: Papier
  • Číslo Modelu: CX2

Recenzie

Len4ik 76
2020-08-23
5/5
muy buena imagen rapido y genial.gracias

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

5 KS / veľa Tému Had Nepoužité Poštové Známky Miniatúrne Zber Detaily produktu všetci sú reálne a použitých poštových známok s post známky,prišiel z mnohých krajín s poštovej pečiatke. 1. Prosím potvrďte svoj najnovší adresu, keď ste vašu objednávku, uistite sa, že vaša adresa je správne ,budeme loď vašej
€5.41 €4.33
3.8 cm Gracias Elegantné Oblé Vlastnoručný Svadobné Kolekcie Classic Kolo Nálepky Nálepku je možné kúpiť rovnaký ako na obr. Alebo môžete zanechať komentár k prispôsobiť údaje, ktoré chcete robiť pri vytváraní objednávky. Naše výhody: 1. Stačí uviesť vaše logo, sme schopní navrhnúť, alebo pracovať na nálepke umelecké diela a pošleme
€15.94
10pcs /50pcs Nepremokavé A4 Laserové, Atramentové Tlačiarne, Kopírky, Craft Papier Biele Samolepiace Nálepky, Štítok Matný Povrch Papier 10 Listy z Kvality Nepremokavé A4 Bielej Hmoty Samolepiace Lístky Späť Tlač etikiet Papier pre Atramentové tlačiarne, Laserové Tlač popis Produktu Celý A4 veľkosť štítku: 210mm x 297mm. Hmotnosť papiera 80 gsm (160 gsm vrátane podkladového papiera). Materiál:
€7.11 €5.69